Apie mus

APIE MUS

Esame jauna, veržli ir nuolat tobulėjanti reklamos kūrybos ir gamybos įmonė.

Idėja. Technologija. Veiksmas. Tai trys esminiai dalykai, geriausiai atspindintys mūsų veiklos principus. Generuojame inovatyvias idėjas, turime reikiamas technologijas joms įgyvendinti bei ryžtingai ir atsakingai imamės veiksmų, vykdydami įsipareigojimus.

Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, parenkame tikslingas reklamos rūšis, užtikriname jų kokybišką realizavimą bei veiksmingumą įvairiems rinkos segmentams.

Kodėl verta rinktis mus?

Sėkmingai dirbame nuo 2008 m. Turime patirties dirbant su pačiais įvairiausias klientais: atlikome užsakymus tiek didžiausioms Lietuvos bendrovėms tiek skirtingų sričių smulkaus verslo atstovams.

Reaguojame ir atsakome į kiekvieną užklausą ar pasiūlymą.
Nuolat atnaujiname savo žinias dalyvaudami parodose, konferencijose bei seminaruose. Domimės rinkos naujienomis spaudos, reklamos gamybos ir marketingo srityse. Reaguodami į naujoves, savo klientams galime pasiūlyti geriausiai pasiteisinančius sprendimus.
Savo gaminiams teikiame 12-36 mėnesių garantiją.
Vienodai vertiname darbą su smulkiomis, vidutinėmis ir stambiomis įmonėmis. Vienodai branginame tiek vienetinius užsakymus, tiek nuolatinius klientus.

Mūsų požiūris

„Detavitos“ kelias į ateitį grįstas siekiu užtikrinti Jūsų verslui sėkmę ir stabilumą. Todėl bendradarbiaujame su klientais visuose reklamos gamybos etapuose: nuo idėjų pateikimo iki galutinio produkto realizacijos.

Mūsų komanda

Mes dieviname tai, ką darome ir esame tam visiškai atsidavę

Aurimas Petroševičius

Aurimas Petroševičius

Direktorius
Vaida Petroševičienė

Vaida Petroševičienė

Projektų vadovė
Artūras Povilaitis

Artūras Povilaitis

Gamybos vadovas

Socialiniai partneriai

Esame socialiai atsakinga įmonė, remianti sporto, kultūros renginius

Dėkojame už pasitikėjimą

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!