Paslaugos

Lauko reklama

Galime pasiūlyti įvairius lauko reklamos variantus: plakatus (tentus), naktį šviečiančius LED sprendimus (šviečiančios iškabos, tūrinės raidės, stendai ir kt.) bei įvairių matmenų stendus, montuojamus prie sienos. Gaminiams naudojame ypatingai atsparias ir ilgaamžes medžiagas, užtikrinančias, kad reklama tarnaus ilgai ir bus atspari išoriniam poveikiui.

Taip pat atliekame visų išvardintų reklamos tipų montavimo darbus. Esant poreikiui, remontuojame ir atnaujiname senus reklaminius plotus. Senus stendus galime perklijuoti nauja reklamine ar informacine medžiaga. Kainų teiraukitės elektroniniu paštu info@detavita.lt . Kainų paskaičiavimui būtina nurodyti matmenis, stendo paskirtį ar kaip jį ketiname naudoti.

Vidaus reklama

Galime pagaminti pačius įvairiausius vidaus reklamos sprendimus, nepriklausomai nuo tvirtinimo pavirščiaus, gabaritų bei naudojimo paskirties. Pasitelkę mūsų gaminius galėsite papuošti savo erdvę kokybiška informacija, pranešimais ar reklaminėmis žinutėmis.

Kainų teiraukitės elektroniniu paštu info@detavita.lt . Kainų paskaičiavimui būtina nurodyti matmenis, numatomą reklamos paskirtį ar kaip ją ketinsite naudoti.

Reklama ant transporto priemonių

Reklama ant įmonės automobilio – dar viena puiki galimybė pritraukti daugiau klientų ir plėsti savo verslo žinomumą. Tai paprastas ir nebrangus būdas pristatyti savo paslaugas ir garsinti prekinį ženklą. Reklamos projekto nereikia derinti su savivaldybe, o priežiūrai nereikia skirti papildomų lėšų.

Taip pat gaminame automobiliams skirtus magnetinius lipdukus. Jų kaina yra didesnė, tačiau šis sprendimas puikiai pasiteisina, jei reklama naudojama ant asmeninio automobilio. Tai reiškia, kad nedarbo metu juos galima lengvai nuklijuoti. Kadangi automobilis nuolat yra viešose vietose, reklama visuomet efektyvi ir prieinama vartotojams 16 – 18 valandų per parą. Dėl projektų įgyvendinimo teiraukitės elektroniniu paštu info@detavita.lt .

Užrašai, logotipai ant drabužių

Tai dar vienas mobilus, lankstus ir nuolat matomas reklamos būdas. Naudodami įvairias technologijas (termo spauda, transferinė spauda, šilkografija) galime apipavidalinti pačius įvairiausius drabužius: marškinėlius, kepuraites, sporto, darbo ar laisvalaikio aprangą.

Drabužiuose galima atkurti grafinius užrašus, nuotraukas, logotipus, skaičius ar bet kokią kitą vizualią informaciją. Susisiekite: info@detavita.lt .

Spausdinama reklama

Tai dažniausiai informaciniai leidiniai, reklamuojantys konkrečias prekes arba paslaugas: katalogai, prospektai, bukletai, plakatai, lapeliai ar firminiai blankai. Taip pat galime paruošti firminius sieninius bei stalinius kalendorius, produkcijos pakuotes, dienoraščius, užrašų knygeles ir kt.

Spausdintinei reklamai taip pat prisikiriami lipdukai, kurie būna dviejų tipų: skirti lauko sąlygoms (dažniausiai klijuojami ant transporto priemonių, langų, vitrinų, durų, sienų ir kt.) ir naudojami viduje (klijuojami ant grindų, įrenginių, technikos, baldų, vidinių durų, bei kitų daiktų).

Užsisakykite spausdinamos reklamos projektą elektroniniu paštu info@detavita.lt .

Dizainas, maketavimas

Tai pirmas ir vienas iš svarbiausių reklamos gamybos etapų. Mūsų įmonėje dirba profesionalūs dizaineriai ir maketuotojai, padėsiantys vizijas ir idėjas paversti realybe. Atitinkamai pagal poreikius pasistengsime, kad galutinis rezultatus būtų informatyvus, pastebimas, išsiskiriantis iš aplinkos, šiek tiek provokuojantis ar ramus ir įsiliejantis į supančią aplinką.

Galime sukurti logotipą ir įmonės firminį stilių, sumaketuoti vizitinę kortėlę, plakatą, lankstinuką, pakuotę, laikraštį ar žurnalą, stendą parodoms, lauko ir vidaus reklamą, orientavimosi nuorodų sistemą, interneto svetainę bei reklaminiai banerį.

Bendraukime: info@detavita.lt .

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!